9 פטישי מין נפוצים שכדאי לדעת עליהם

9 פטישי מין נפוצים שכדאי לדעת עליהם

מספר מילים 440

סקס הוא חלק חשוב מאוד בכל מערכת יחסים, אבל האמת היא שלעתים קרובות זה יכול להיות קצת משעמם אם אתה לא מוכן להתנסות. להוסיף משהו קצת שונה כדי לתבל את חיי המין שלך הוא אף פעם לא רעיון רע, ואחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא לחקור פטישים שונים. הנה תשעה מפטישי המין הנפוצים ביותר שכדאי לדעת עליהם.

מציצנות
מציצנות היא אחד הפטישים המיניים הנפוצים ביותר וכוללת את הנוהג של קבלת סיפוק מיני מהתבוננות באחרים כאשר הם עוסקים בפעילויות אינטימיות. זה יכול לכלול אנשים שצופים באחרים העוסקים בפעילויות מיניות, או פשוט צופים במישהו מתפשט.

קשירה
שעבוד הוא פטיש מיני נפוץ נוסף וכזה שמורכב לעתים קרובות משני אנשים העוסקים בפעילות קשירות בהסכמה. זה כרוך לעתים קרובות באיפוק ושליטה/כניעה של אחד מבני הזוג על ידי השני, ויכול לנוע בין פעילויות קשירות קלות עם חבלים ואזיקים, כל הדרך עד פעילויות BDSM.

אקסהיביציוניזם
אקסהיביציוניזם הוא פטיש מיני שבו אנשים עוסקים בפועל של חשיפת עצמם לאנשים אחרים לסיפוק מיני. זה כרוך לעתים קרובות בחשיפת איברי המין לאנשים אחרים, או לעסוק בפעילות מינית בפומבי.

משחק תפקידים
משחק תפקידים הוא פטיש מיני נוסף וכזה הכולל שני אנשים או יותר העוסקים בפעילות מינית תוך הצגת פרסונה או תפקיד שונה. זה יכול לכלול פעילויות כמו משחק תפקידים שרמוטה/מאסטר, או משחק תפקידים של בית הספר/מורה.

פטיש לרגליים
פטישיזם ברגל הוא פטיש מיני שבו אנשים מתעוררים על ידי רגליים, במיוחד רגליים של המין השני. זה יכול לכלול פעילויות כגון סגידה לרגליים או נשיקה של כפות רגליים, כמו גם פעילויות אחרות הכוללות רגליים.

משיכה לתחפושות
פטישיזם תחפושות הוא פטיש מיני שבו אנשים מתעוררים מינית על ידי לבישת או להיות סביב תחפושות או מדים שונים. לעתים קרובות מדובר במדים הנלבשים במקום העבודה או בצבא, או בתלבושות מסרטי פנטזיה ומדע בדיוני.

https://bromancexxx.com
משחק שעווה
משחק שעווה הוא סוג של פטישיזם מיני שבו אדם אחד שופך שעווה מומסת על האדם השני כדי לעורר את ההנאה המינית שלו. זה יכול לנוע בין טפטוף קל של שעווה כל הדרך עד כמויות גדולות של שעווה שנשפכת על הגוף.

פנטזיה/משחק תפקידים
משחק תפקידים פנטזיה הוא פטיש מיני נוסף שבו שני אנשים עוסקים בפעילות מינית בזמן שהם לבושים בתלבושות ותפקידים שונים. זה יכול לכלול פעילויות כגון משחק תפקידים שרמוטה/מאסטר או משחק תפקידים של אחות/מטופל.

משחק שתן
לבסוף, משחק שתן הוא פטיש מיני שבו אנשים משתמשים בשתן כדי לעורר הנאה מינית. זה כרוך לעתים קרובות בשימוש בשתן כחומר סיכה במהלך יחסי מין, כמו גם פעילויות כמו שתיית שתן או השתנה על בן הזוג.

משעבוד ועד תחפושת, התנסות בפטישים מיניים שונים היא דרך נהדרת לתבל את חיי המין שלך. אבל לפני שאתם קופצים למשהו, חשוב תמיד לוודא שכל מי שמעורב בפעילות המינית מרגיש בנוח איתה. כל עוד נקבעים גבולות ומוסכמים, חקירת פטישים מיניים שונים יכולה להיות דרך מרגשת להכניס קצת תבלין חדש לחדר השינה.

בלוג סקס מידנייט סאן מאמרים נוספים

ריפוי בעיות זיקפה: הבנת הגורמים והטיפולים היעילים

תפקוד לקוי של זיקפה (ED) הוא מצב שכיח ומטריד המשפיע על מיליוני גברים ברחבי העולם. ידוע גם בשם אימפוטנציה, זה חוסר היכולת להשיג ולשמור על זקפה כי הוא מוצק מספיק…

ריפוי בעיות זיקפה: הבנת הגורמים והטיפולים היעילים

אוננות: הבנת המעשה השנוי במחלוקת, אך הטבעי

אוננות, הידועה גם בשם גירוי עצמי, הנאה עצמית או אוטו-ארוטיות, הייתה נושא לוויכוח ומחלוקת לאורך ההיסטוריה. יש הרואים בכך חטא או מעשה מביש, בעוד אחרים רואים בכך חלק נורמלי ובריא…

אוננות: הבנת המעשה השנוי במחלוקת, אך הטבעי

לחקור את עולם הבלוגים של סקס עבור ויקיפדיה

האינטרנט הפך למכרה זהב אמיתי של מידע, בידור ובניית קהילה, עם אינספור אתרי אינטרנט ובלוגים המוקדשים כמעט לכל נושא שניתן להעלות על הדעת. נושא אחד כזה שצבר קהל מעריצים משמעותי…

לחקור את עולם הבלוגים של סקס עבור ויקיפדיה