8 תנוחות סקס מדהימות שמעלות את החום

8 תנוחות סקס מדהימות שמעלות את החום

מספר מילים 414

סקס לא תמיד חייב להיות שגרתי, מכיוון שיש תנוחות סקס רבות שיכולות לתבל את חיי האהבה שלך. בין אם אתם מחפשים להצית תשוקה בחדר השינה או פשוט להוסיף קצת גיוון, זה יכול להיות כיף ומרגש לחקור תנוחות שונות. הנה 8 מתנוחות המין הטובות ביותר להוסיף התרגשות לחיי האהבה שלך.

הקאוגירל

תנוחת הבוקרים היא אחת מתנוחות המין הפופולריות יותר לזוגות. כשהגבר שוכב על גבו, הקאוגירל מערבת את האישה החובקת את הגבר ומשתלטת עליו. זוהי דרך נהדרת עבור האישה להתנסות במהירויות וזוויות שונות, והיא נהדרת לגירוי נקודת הג'י.

הקאובוי ההפוך

תנוחת הקאובוי ההפוכה היא וריאציה מרגשת של הקאובוי המסורתי. כאן, האישה נוקטת בגישה הפוכה למעלה, פונה הרחק מהגבר ומגרה את הדגדגן שלה כנגד אזור הערווה שלו. זוהי התנוחה המושלמת לדחיפה קשה ולגירוי הדגדגן, והאזור בתחתית עמוד השדרה מספק הנאה עזה לשני בני הזוג.

המברג

תנוחת המברג נהדרת לזוגות המחפשים גירוי אינטנסיבי של נקודת הג'י. האישה שוכבת על גבה, והגבר שוכב עליה כשרגליו מחוץ לשלה. לאחר מכן הוא מתחיל לחקות תנועת הברגה עם ירכיו, ובשל המיקום מספק גירוי ישיר לנקודת הג'י.

המריצה הכורעת על ברכיה

תנוחת המין במריצה כורעת מיועדת לזוגות שרוצים להוסיף טוויסט לתעלולים בחדר השינה שלהם. בתנוחה זו, הגבר עולה על ידיו וברכיו בעוד האישה ממקמת את עצמה על גבו. לאחר מכן היא יכולה לתפוס את זרועותיו או מותניו כדי לשלוט בתנועתו. זה נהדר לחדירה עמוקה.

ה-Sideways Straddle

הרצועה הצידית היא תנוחת מין מרגשת המאפשרת חדירה עמוקה יותר. האישה שוכבת על צדה, והגבר חוגר אותה מאחור ונכנס אליה מהצד. זוהי תנוחה נהדרת לגירוי נקודת הג'י, וכאשר היא נעשית בצורה נכונה, היא יכולה לספק הנאה מדהימה.

המיסיונר ההפוך

תנוחת המין המיסיונרית ההפוכה היא וריאציה של המיסיונר המסורתי. כאן, האישה שוכבת על גבה כשראשה כלפי הקרקע, בעוד הגבר כורע לפניה. היא יכולה לכרוך את רגליה סביב גבו התחתון ולשלוט בתנועות. זה נהדר לגירוי אינטנסיבי של נקודת הג'י והוא מושלם לתנועות איטיות ויציבות.

הפרפר

תנוחת הפרפר היא עוד אחת נהדרת לחדירה עמוקה ולגירוי נקודת הג'י. האישה שוכבת על גבה והגבר כורע בין רגליה. לאחר מכן הוא מרים את רגליה ותומך בה כשידיו מתחת לישבן. תנוחה זו מאפשרת חדירה עמוקה יותר כמו גם גירוי אינטנסיבי של נקודת הג'י.

תא המטען העומד

תא המטען העומד הוא אחד לזוגות הרפתקנים יותר שרוצים לנסות משהו חדש. האישה עומדת זקופה והגבר עומד מאחוריה ונכנס מאחור. זהו אחד נהדר עבור זוגות שרוצים לחקור זווית אחרת ולהוסיף קצת התרגשות לחיי המין שלהם.

התנסות בתנוחות מין שונות היא דרך מצוינת לשמור על דברים מרגשים בחדר השינה. זה יכול להיות כיף גדול לחקור את התנוחות השונות ולמצוא מה עובד הכי טוב בשבילך ועבור השותף שלך. עם 8 תנוחות המין האלה, אתה בטוח לחמם את חדר השינה ולקחת את חיי האהבה שלך לשלב הבא.

בלוג סקס מידנייט סאן מאמרים נוספים

ריפוי בעיות זיקפה: הבנת הגורמים והטיפולים היעילים

תפקוד לקוי של זיקפה (ED) הוא מצב שכיח ומטריד המשפיע על מיליוני גברים ברחבי העולם. ידוע גם בשם אימפוטנציה, זה חוסר היכולת להשיג ולשמור על זקפה כי הוא מוצק מספיק…

ריפוי בעיות זיקפה: הבנת הגורמים והטיפולים היעילים

אוננות: הבנת המעשה השנוי במחלוקת, אך הטבעי

אוננות, הידועה גם בשם גירוי עצמי, הנאה עצמית או אוטו-ארוטיות, הייתה נושא לוויכוח ומחלוקת לאורך ההיסטוריה. יש הרואים בכך חטא או מעשה מביש, בעוד אחרים רואים בכך חלק נורמלי ובריא…

אוננות: הבנת המעשה השנוי במחלוקת, אך הטבעי

לחקור את עולם הבלוגים של סקס עבור ויקיפדיה

האינטרנט הפך למכרה זהב אמיתי של מידע, בידור ובניית קהילה, עם אינספור אתרי אינטרנט ובלוגים המוקדשים כמעט לכל נושא שניתן להעלות על הדעת. נושא אחד כזה שצבר קהל מעריצים משמעותי…

לחקור את עולם הבלוגים של סקס עבור ויקיפדיה