8 עובדות מעניינות על הרגלי הגלישה בפורנו

8 עובדות מעניינות על הרגלי הגלישה בפורנו

מספר מילים 306

נכון שאתם אוהבים פורנו ? מה אתם מחפשים ובאילו שעות הכי מתאים לכם לצפות בפורנו?
הפעם הבאנו לכם 8 עובדות, כלומר נתונים סטטיסטיים על הרגלי הגלישה בפורנו של שנת 2022. הנתונים פורסמו על ידי אחד מאתרי הפורנו הגדולים והידועים בעולם. אין צורך להזכיר את שמו, אבל אנחנו בטוחים שכל פעם שחשבתם מה לעשות עם נערות ליווי בתל אביב ורציתים רעיונות, נעזרתם באתר הזה…

  1. העולם רוצה לראות טרנסג‘נדרים יותר מבעבר. קטגוריה שלפני 10 שנים נחשבה לחסרת חשיבות, היום תופסת את המקום השביעי בעולם. הפופולריות העולמית של קטגוריה זו גדלה השנה ב 75%, ובברזיל היא אפילו הקטגוריה המובילה. אפשר לציין גם שככל שהמשתמשים יותר צעירים, כך הקטגוריה הזו פופולרית יותר.
  2. אבלה דנג‘ר היא כוכבת הפורנו המבוקשת ביותר השנה, זאת על פי מספר החיפושים שהקליקו את שמה. והאמת שעם גוף וביצועים כמו שלה, לא קשה להבין מדוע היא כל כך פופולרית.
  3. האמריקאים אוהבים לסביות. המונח לסביות הפך לחיפוש הפופולרי ביותר בארצות הברית. למעשה האמריקאים תמיד הראו חיבה לנושא, אך גם לפורנו האנטאי. בשנים קודמות הפורנו היפני דחק את הלסביות, אך נראה שהן שוב בפסגה.
  4. האמריקאים הם צרכנים כבדים של פורנו, ועיקר התנועה באתר מגיעה מארצות הברית. במקום השני הבריטים ומקום השלישי הצרפתים. אך אם ניקח בחשבון את ההבדל בכמות האוכלוסייה בין ארצות הברית לבריטניה, נראה לנו שדווקא הבריטים הם הצרכנים הכבדים ביותר של פורנו.
  5. המדינה המוסלמית היחידה שהגיעה לרשימת 20 המדינות מהן מגיעים רוב הגולשים היא מצרים (מקום 17). ובהשוואה לשנים קודמות נראה שצריכת הפורנו אצל שכנינו מדרום רק עולה.
  6. ואם דיברנו על הפורנו במצרים, הם אלו המבלים הכי הרבה זמן באתר. הזמן הממוצע של גולש מצרי באתר הוא 11 דקות ו 12 שניות. ואילו הממוצע העולמי עומד על 9 דקות ו 54 שניות.
  7. השעות העמוסות ביותר באתר הן בין 10 בלילה לשתיים בלילה. אלו השעות בהן אנשים אוהבים לצפות בפורנו.
  8. יום ראשון הוא היום החזק ביותר באתר. יום המנוחה במרבית המדינות, ויש הרבה זמן לפורנו.אך השעה החזקה ביותר היא דווקא ביום שני ב 11 בלילה.

בלוג סקס מידנייט סאן מאמרים נוספים

ריפוי בעיות זיקפה: הבנת הגורמים והטיפולים היעילים

תפקוד לקוי של זיקפה (ED) הוא מצב שכיח ומטריד המשפיע על מיליוני גברים ברחבי העולם. ידוע גם בשם אימפוטנציה, זה חוסר היכולת להשיג ולשמור על זקפה כי הוא מוצק מספיק…

ריפוי בעיות זיקפה: הבנת הגורמים והטיפולים היעילים

אוננות: הבנת המעשה השנוי במחלוקת, אך הטבעי

אוננות, הידועה גם בשם גירוי עצמי, הנאה עצמית או אוטו-ארוטיות, הייתה נושא לוויכוח ומחלוקת לאורך ההיסטוריה. יש הרואים בכך חטא או מעשה מביש, בעוד אחרים רואים בכך חלק נורמלי ובריא…

אוננות: הבנת המעשה השנוי במחלוקת, אך הטבעי

לחקור את עולם הבלוגים של סקס עבור ויקיפדיה

האינטרנט הפך למכרה זהב אמיתי של מידע, בידור ובניית קהילה, עם אינספור אתרי אינטרנט ובלוגים המוקדשים כמעט לכל נושא שניתן להעלות על הדעת. נושא אחד כזה שצבר קהל מעריצים משמעותי…

לחקור את עולם הבלוגים של סקס עבור ויקיפדיה