8 עובדות מעניינות על הרגלי הגלישה בפורנו

8 עובדות מעניינות על הרגלי הגלישה בפורנו

מספר מילים 305

נכון שאתם אוהבים פורנו ? מה אתם מחפשים ובאילו שעות הכי מתאים לכם לצפות בפורנו?
הפעם הבאנו לכם 8 עובדות, כלומר נתונים סטטיסטיים על הרגלי הגלישה בפורנו של שנת 2022. הנתונים פורסמו על ידי אחד מאתרי הפורנו הגדולים והידועים בעולם. אין צורך להזכיר את שמו, אבל אנחנו בטוחים שכל פעם שחשבתם מה לעשות עם נערות ליווי ברמת גן ורציתים רעיונות, נעזרתם באתר הזה…

  1. העולם רוצה לראות טרנסג‘נדרים יותר מבעבר. קטגוריה שלפני 10 שנים נחשבה לחסרת חשיבות, היום תופסת את המקום השביעי בעולם. הפופולריות העולמית של קטגוריה זו גדלה השנה ב 75%, ובברזיל היא אפילו הקטגוריה המובילה. אפשר לציין גם שככל שהמשתמשים יותר צעירים, כך הקטגוריה הזו פופולרית יותר.
  2. אבלה דנג‘ר היא כוכבת הפורנו המבוקשת ביותר השנה, זאת על פי מספר החיפושים שהקליקו את שמה. והאמת שעם גוף וביצועים כמו שלה, לא קשה להבין מדוע היא כל כך פופולרית.
  3. האמריקאים אוהבים לסביות. המונח לסביות הפך לחיפוש הפופולרי ביותר בארצות הברית. למעשה האמריקאים תמיד הראו חיבה לנושא, אך גם לפורנו האנטאי. בשנים קודמות הפורנו היפני דחק את הלסביות, אך נראה שהן שוב בפסגה.
  4. האמריקאים הם צרכנים כבדים של פורנו, ועיקר התנועה באתר מגיעה מארצות הברית. במקום השני הבריטים ומקום השלישי הצרפתים. אך אם ניקח בחשבון את ההבדל בכמות האוכלוסייה בין ארצות הברית לבריטניה, נראה לנו שדווקא הבריטים הם הצרכנים הכבדים ביותר של פורנו.
  5. המדינה המוסלמית היחידה שהגיעה לרשימת 20 המדינות מהן מגיעים רוב הגולשים היא מצרים (מקום 17). ובהשוואה לשנים קודמות נראה שצריכת הפורנו אצל שכנינו מדרום רק עולה.
  6. ואם דיברנו על הפורנו במצרים, הם אלו המבלים הכי הרבה זמן באתר. הזמן הממוצע של גולש מצרי באתר הוא 11 דקות ו 12 שניות. ואילו הממוצע העולמי עומד על 9 דקות ו 54 שניות.
  7. השעות העמוסות ביותר באתר הן בין 10 בלילה לשתיים בלילה. אלו השעות בהן אנשים אוהבים לצפות בפורנו.
  8. יום ראשון הוא היום החזק ביותר באתר. יום המנוחה במרבית המדינות, ויש הרבה זמן לפורנו.אך השעה החזקה ביותר היא דווקא ביום שני ב 11 בלילה.

בלוג סקס מידנייט סאן מאמרים נוספים

אשלי מדיסון – האם מדובר בהונאה?

אשלי מדיסון הוא אתר היכרויות בינלאומי מקוון הפונה לאנשים נשואים המחפשים קשרים מחוץ לנישואים. בסיס המשתמשים של האתר מגוון, וכולל אנשים מתרבויות ותחומי חיים רבים ושונים המחפשים מערכת יחסים דיסקרטית…

אשלי מדיסון – האם מדובר בהונאה?

טכנאי מזגנים לבחורות שחם להן

בואו נגיד שבתור טכנאי מזגנים אני פוגש הרבה בחורות שחם להן. אבל את מה שראיתי באותו היום, אולי רק בדירות דיסקרטיות בירושלים אפשר למצוא. זו הייתה דירתה של כוסית מילפית,…

טכנאי מזגנים לבחורות שחם להן

הכירו את הזקפה

גברים רבים מוטרדים לגבי הזקפה שלהם, לפעמים הם מתקשים להעמיד את הזין ולפעמים להחזיק את הזקפה. אבל מה בעצם גורם לבעיות ומה יכול להעלים אותן? מהי זקפה קודם כל שיהיה…

הכירו את הזקפה