7 צעדים להפוך לחלק מקהילת סווינגר

7 צעדים להפוך לחלק מקהילת סווינגר

מספר מילים 531

כשמדובר בחקירה מינית, סווינגינג הוא בחירה פופולרית עבור זוגות פתוחים רבים. ידוע גם בשם "אורח החיים", סווינגינג מתייחס חילופי בהסכמה של בני זוג בין זוגות או שותפים מרובים להנאה מינית הדדית. סווינגרים יכולים לנוע בין זוגות שזה עתה התעסקו באורח החיים מתוך סקרנות לאלה שהופכים אותו לחלק קבוע מחיי החברה שלהם. אם אתה והשותף שלך שוקלים להפוך לחלק מקהילת הסווינגר, יש כמה צעדים שעליך לנקוט תחילה כדי לוודא שזו חוויה בטוחה ומהנה לכל המעורבים.

שלב 1: ודאו ששניכם מסכימים ומרגישים בנוח

הצעד החשוב ביותר לפני שאתם שוקלים להצטרף לאורח החיים המתנדנד הוא לוודא שאתם ובני זוגכם נמצאים באותו עמוד. סווינגינג הוא סידור אינטימי בין שני אנשים ולכן שני הצדדים צריכים להרגיש בנוח עם הרעיון ומוכנים להשתתף כדי שהוא יצליח. ודאו ששניכם מדברים על כך בפתיחות, ואם למישהו מכם יש היסוס או ספקות, קחו את הזמן והיו כנים אחד עם השני לגבי רגשותיכם.

שלב 2: בצע את המחקר שלך

לאחר שהסכמתם לחקור את הסווינגינג, הגיע הזמן לצלול לעולם תרבות הסווינגר. מחקר הוא חיוני כדי לוודא שאתה ברור לגבי נימוסי סווינגר נפוצים ואת המציאות של אורח החיים. קרא על סוגים שונים של סווינגרים, כגון רך, מלא, או off-premise, וגם להיות מודעים לסיכונים פוטנציאליים כשמדובר החלפת זוגות, כגון מחלות מין והסתבכויות רגשיות.

שלב 3: קבעו את כללי היסוד שלכם

חשוב לקבוע את הגבולות האישיים שלך כדי שתדע כמה רחוק אתה מוכן ללכת ובאיזה סוג של אינטראקציות אתה מעוניין. חשבו על רמות הנוחות שלכם ושוחחו עליהן עם בן או בת הזוג שלכם. האם יש סוגים מסוימים של פעילויות שאתה לא מעוניין? האם תרגישו בנוח עם שותפים משותפים? ליהנות מאורח החיים המתנדנד זה לגלות מה עובד בשבילך ולקבוע מערכת של כללים וגבולות ששניכם מרגישים טוב לגביהם.

שלב 4: בחר איזה סוג סווינגר אתה

ברגע שיש לך קצת זמן להבין את אורח החיים ולקבוע את הגבולות שלך, אתה יכול להתחיל להחליט איזה סוג של החלפת זוגות אתה. האם אתה סווינגר מלא, שאוהב להחליף בני זוג ולקחת חלק בפעילויות מיניות עם מספר אנשים, או שאתה סווינגר רך, שפתוח לאינטראקציה חברתית אבל לא מוכן לעסוק בפעילות מינית עם מישהו אחר? הכרת הגבולות שלך ואיזה סוג של החלפת זוגות אתה תעזור לך למצוא זוגות אחרים או לארגן פעילויות המתאימות לך.

שלב 5: מצאו מקום סווינגר

השלב הבא הוא מציאת מקום מתאים לפעילות הסווינגרים שלכם. החלפת בתים היא אפשרות פופולרית, אך ישנם גם מועדונים, אתרי נופש ומפגשים זמינים. אם אין כאלה באזורכם, חשבו על אירוח אירוע בביתכם. אם בכל זאת החלטתם להחליף בני זוג בביתכם, וודאו שאתם לוקחים בחשבון את בטיחותכם וביטחונכם, כמו גם ודאו שכולם מקפידים על כללי התנהגות נאותים.

שלב 6: בניית אמון וביסוס בטיחות

החלק החשוב ביותר בלהיות החלפת זוגות הוא לסמוך אחד על השני ולהבין ולכבד את הגבולות של כל המשתתפים האחרים. עליכם להיות פתוחים וכנים לגבי הרגשות, הציפיות והגבולות שלכם עם בן או בת הזוג שלכם ועם כל זוג אחר שתחליטו להתנדנד איתו. שמרו על קווי תקשורת פתוחים והיו מודעים לכל סימן של חוסר ביטחון או אי נוחות.

שלב 7: תיהנו ותכבדו

בסופו של יום, סווינגינג זה ליהנות וליהנות. כבוד הוא המפתח בכל מערכת יחסים מינית ומתרחב כפליים באורח חיים מתנודד. ודא שאתה מכבד את הגבולות שלך ושל אחרים, ולקחת את הזמן לטפח ולתחזק מערכת יחסים בריאה עם השותף שלך.

סווינגינג יכול להיות חוויה משחררת ומרגשת להפליא עבור זוגות שפתוחים לחקור גבולות מיניים ולמתוח את גבולות האינטימיות. עם המחקר הנכון, אמון וכבוד, זו יכולה להיות חוויה מתגמלת להפליא עבור כל המעורבים.

בלוג סקס מידנייט סאן מאמרים נוספים

יחסי מין: הבנת היסודות וחקירת המורכבויות

יחסי מין, הידועים גם בשם הזדווגות, coitus, או פשוט מין, הוא היבט טבעי ובסיסי של חיי האדם כי כבר סביב מאז תחילת הקיום האנושי. זהו ביטוי פיזי של אהבה, אינטימיות…

יחסי מין: הבנת היסודות וחקירת המורכבויות

בגידה במערכות יחסים: הבנה, התמודדות והמשך הלאה

כאשר אנו נכנסים למערכת יחסים רומנטית, אנו לעתים קרובות מלאים תקוות וחלומות על סיפור אהבה מושלם. אנו סומכים על השותפים שלנו ומאמינים כי טובתנו תמיד תהיה לנגד עיניהם. עם זאת,…

בגידה במערכות יחסים: הבנה, התמודדות והמשך הלאה

חשוף את הסודות לחיי מין מספקים: 10 טיפים לסקס מומחה

סקס הוא חלק טבעי ובריא מהקיום האנושי. זהו אמצעי לאינטימיות, הנאה וחיבור בין שני אנשים. עם זאת, כאשר אנו מנווטים דרך חיינו העמוסים והאתגרים הנלווים לכך, חיי המין שלנו יכולים…

חשוף את הסודות לחיי מין מספקים: 10 טיפים לסקס מומחה