רשימה מקיפה של תנוחות מין

רשימה מקיפה של תנוחות מין

מספר מילים 490

קיום רפרטואר של תנוחות מיניות הוא חלק חשוב בחיי מין מספקים, וזה יכול להיות כיף לחקור תנוחות שונות. יש מגוון עצום של עמדות שניתן ליהנות מהן, בהתאם לרמת הנוחות וההעדפות. להלן רשימה מקיפה של תנוחות מין נפוצות, כמו גם הוראות כיצד להשיג כל אחת. זכור כי לכל זוג יכולים להיות רעיונות שונים של מה נוח. חשוב להתנסות ולתקשר אחד עם השני כדי להבטיח ששני בני הזוג נהנים.

מיסיונר

מיסיונרית היא כנראה תנוחת המין הנפוצה ביותר. מדובר בבן הזוג החודר השוכב על גבי השותף המקבל. בן הזוג המקבל יכול להתאים את זווית החדירה על ידי הקשתת הגב או הרמת הירכיים מעט. תנוחה זו מאפשרת נשיקות ויכולה להיות נוחה לשני בני הזוג.

דוגי סטייל

סגנון דוגי כולל את בן הזוג החודר נכנס לבן הזוג המקבל מאחור. תנוחה זו מאפשרת חדירה עמוקה, וניתן לשפר אותה על ידי שימוש בכרית כדי לתמוך או לסובב את הירכיים.

דפוס

דפוז היא תנוחת מין הכוללת את בן הזוג החודר בתנוחת עמידה כאשר רגליו של בן הזוג המקבל מורמות וסביב מותניו של בן הזוג החודר. תנוחה זו מאפשרת חדירה עמוקה ועדיין מאפשרת לשני בני הזוג לשמור על קשר אינטימי.

קאוגירל הפוכה

קאוגירל הפוכה כוללת את בן הזוג המקבל חוגר את בן הזוג החודר תוך שהוא פונה הרחק ממנו. תנוחה זו יכולה לאפשר חדירה אינטנסיבית, ולבן הזוג המקבל יש את החופש לשלוט בזווית ובמהירות.

כפיות

כפיות היא תנוחת מין שבה שני בני הזוג נמצאים בחיבוק הפונה לאותו כיוון. השותף החודר נכנס לבן הזוג המקבל מאחור. זוהי תנוחה נהדרת לאינטימיות וקרבה, ומאפשרת לבן הזוג החודר לשלוט במהירות ובזווית החדירה.

מריצה

המריצה היא תנוחת מין שבה בן הזוג החודר עומד בצד המיטה או הרצפה ומחזיק את ירכיו ורגליו של בן הזוג המקבל בעוד בן הזוג המקבל נמצא בתנוחה תלויה. זוהי עמדה מצוינת לחדירה עמוקה יותר ולעזור לבן הזוג המקבל להגיע לגבהים חדשים של הנאה.

הפרפר

הפרפר כולל את בן הזוג המקבל שוכב על גבו כשרגליו מורמות ומפוזרות בצורת "V" רחבה. בן הזוג החודר עומד מול בן הזוג המקבל ומחזיק אותו במותניים. זוהי עמדה מצוינת לגירוי אינטנסיבי של הדגדגן עבור בן הזוג המקבל.

סטרדל

תנוחת המין כוללת את בן הזוג המקבל בתנוחת ישיבה, כאשר בן הזוג החודר כורע בין רגליו. תנוחה זו מאפשרת לשני בני הזוג לשמור על קשר עין ולבן הזוג החודר לענג את בן הזוג המקבל בידיו.

עומד

עמידה היא תנוחת מין שבה בן הזוג החודר ובן הזוג המקבל עומדים זה מול זה. הם יכולים לעמוד חזה אל חזה או עם בן הזוג החודר מאחורי השותף המקבל. זוהי אפשרות נהדרת כאשר המקום מוגבל, וניתן להשתמש בה לחדירה נרתיקית, אוראלית או אנאלית.

מיסיונר הפוך

מיסיונר הפוך כולל את בן הזוג המקבל שוכב שטוח על בטנו ואת בן הזוג החודר שוכב מעליהם. זה מספק הזדמנויות לנשיקה ומעורבות קרובה, ובן הזוג החודר יכול לשלוט בזווית החדירה.

69

תנוחת 69 כוללת את בני הזוג שוכבים על צידיהם זה מול זה, תוך ביצוע מין אוראלי. תנוחה זו מאפשרת לשני בני הזוג לחוות הנאה, תוך יכולת לקיים קשר עין ישיר ונשיקות.

אלה רק חלק מתנוחות המין האפשריות שניתן ליהנות מהן. התנסות ותקשורת עם בן הזוג שלך יכול לעזור לכל אחד מכם להשיג רמות חדשות של הנאה. חשוב לזכור להיות מכבדים וסבלניים כאשר מתנסים בעמדות חדשות, ותמיד להתמקד בתקשורת ובהסכמה.

בלוג סקס מידנייט סאן מאמרים נוספים

מסיבת רווקים – טקס גברי

מסיבת רווקים – טקס גברי של תגמול עצמך לפני שאתה מתמסד מסיבת רווקים היא טקס שלעתים קרובות נהנה ממנו גבר לפני החתונה. בדרך כלל מדובר בחגיגה שכולה גברים שנועדה להפגיש…

מסיבת רווקים – טקס גברי

השמש העולה של באר שבע סיטי בישראל

חדרים לפי שעה בבאר שבע באר שבע, בירת הנגב בישראל, היא עיר המתפתחת במהירות כמרכז תרבות, עסקים ותיירות. באר שבע, הידועה באופן מסורתי בקיבוצים, נאות מדבר ואתרים ארכיאולוגיים, חווה כיום…

השמש העולה של באר שבע סיטי בישראל

כוכבות הפורנו הכי חמות ופופולריות של היום

כוכבות פורנו (officialninaelle.com) קיימות משחר הקולנוע. בימים הראשונים, הן היו בדרך כלל שחקניות מהפקות המיינסטרים שעברו לעסקי 'הסרט הכחול'. אבל ככל שהזמן עבר, כך גם התעשייה, עם שחקני מיינסטרים מבוגרים…

כוכבות הפורנו הכי חמות ופופולריות של היום