סווינגרס: מה שאתה צריך לדעת

סווינגרס: מה שאתה צריך לדעת

מספר מילים 446

סווינגינג, המכונה לעתים אורח חיים, הוא מונח המשמש לתיאור זוגות העוסקים בפעילות מינית לא מונוגמית. המעורבים באורח החיים יכולים למצוא סטוצים, הסדרי חברים עם הטבות, שלושה כיוונים ורומנים מלאים בהקשר של מערכת יחסים מתנדנדת באופן פעיל. ההחלפת זוגות עצמה היא פרקטיקה שהפכה פופולרית יותר ויותר בשנים האחרונות, כאשר יותר זוגות ויחידים עוסקים בפעילויות מאי פעם.

במונחים בסיסיים, סווינגרים הם אנשים המתרגלים את אורח החיים של עיסוק בפעילויות מיניות עם שותפים מיניים מרובים בו זמנית. חשוב לציין כי הגדרה זו מרמזת על הסכמה בין כל הצדדים המעורבים, וכי פרקטיקות מין בטוחות תמיד מועדפות. סווינגרים יכולים להיות מכל מגדר או נטייה מינית, ולא בהכרח חייבים להיות זוג נשוי או מחויב.

סווינגרים יכולים לעסוק בפעילויות פיזיות, רגשיות או מיניות עם בני זוגם. מועדוני סווינג, או מועדוני סגנון חיים, מספקים סביבה בטוחה וטעונה מינית לזוגות ויחידים לחקור את המיניות שלהם. למועדונים אלה יש בדרך כלל מערכת כללים משלהם, הכוללת בדרך כלל הימנעות מלדבר על נושאים רגישים כמו דת, פוליטיקה או בחירות סגנון חיים, והגנה על פרטיותם של החברים האחרים.
www.sexa.co.il

סווינגרים עשויים לעסוק בפעילויות עם בן זוג או במין קבוצתי. בדרך כלל, סווינגרים יפרידו את עצמם לשתי קבוצות נפרדות למין: החלפת פרטנרים, ומשחק עם אחרים בו זמנית. חילופי בני זוג כוללים בדרך כלל שני גברים רווקים מחליפים נשים, מה שמאפשר לשני הזוגות לחוות חוויות אינטימיות עם מישהו מחוץ למערכת היחסים שלהם. משחק משותף בו זמנית נתפס בדרך כלל כגישה מונוגמית יותר להתנדנדות, ובדרך כלל כולל מספר אנשים העוסקים בפעילויות מיניות באותו מרחב סגור.

סווינגרים בדרך כלל מתקשרים באמצעות לוחות דיונים, אתרי אינטרנט וערוצים אחרים כדי לברר על מסיבות ומועדוני סגנון חיים. ניתן לדון באורח החיים גם באופן אישי במסיבות או אירועים. סווינגרים משתמשים לעתים קרובות בפלטפורמות מקוונות שונות כדי למצוא את בני זוגם. אתרים כמו SwingLifeStyle, Lifestyle Lounge ו-Kasidie מאפשרים לחברים ליצור קשר עם זוגות או רווקים מתנדנדים אחרים, ליצור פרופילים מפורטים ואפילו לפרסם תמונות וסרטונים.

סווינגינג הפך לפרקטיקה פופולרית בשנים האחרונות, ועם הטכנולוגיה המודרנית המאפשרת לאנשים למצוא אנשים בעלי דעות דומות בקלות רבה יותר מבעבר, אפילו יותר זוגות ורווקים בוחנים את אורח החיים. הדרך הטובה ביותר ללמוד עוד על אורח החיים היא לעשות מחקר ולדבר עם איש מקצוע. רופא או מטפל עם ראש פתוח יכול לענות על שאלות ולעזור ליחידים וזוגות להחליט אם החלפת זוגות מתאימה להם.

שאלות נפוצות
ש: האם החלפת זוגות מתאימה לכולם?
ת: החלפת זוגות לא מתאימה לכל אחד. חשוב לשקול את כל ההיבטים של אורח החיים לפני קבלת החלטה. ודא שכל הצדדים המעורבים מרגישים בנוח ובהסכמה.

ש: האם ישנם סוגים שונים של החלפת זוגות?
ת: כן, ישנם סוגים שונים של החלפת זוגות. "החלפת זוגות רכה" מוגבלת לזוגות העוסקים בפעילות אינטימית ללא מגע עם איברי המין, ואילו "החלפת זוגות מלאה" כוללת יחסי מין עם מספר פרטנרים. חשוב שכל הצדדים יהיו מודעים לרמות השונות של אורח החיים ויתרגלו מין בטוח.

בלוג סקס מידנייט סאן מאמרים נוספים

השמש העולה של באר שבע סיטי בישראל

חדרים לפי שעה בבאר שבע באר שבע, בירת הנגב בישראל, היא עיר המתפתחת במהירות כמרכז תרבות, עסקים ותיירות. באר שבע, הידועה באופן מסורתי בקיבוצים, נאות מדבר ואתרים ארכיאולוגיים, חווה כיום…

השמש העולה של באר שבע סיטי בישראל

כוכבות הפורנו הכי חמות ופופולריות של היום

כוכבות פורנו (officialninaelle.com) קיימות משחר הקולנוע. בימים הראשונים, הן היו בדרך כלל שחקניות מהפקות המיינסטרים שעברו לעסקי 'הסרט הכחול'. אבל ככל שהזמן עבר, כך גם התעשייה, עם שחקני מיינסטרים מבוגרים…

כוכבות הפורנו הכי חמות ופופולריות של היום

7 צעדים להפוך לחלק מקהילת סווינגר

כשמדובר בחקירה מינית, סווינגינג הוא בחירה פופולרית עבור זוגות פתוחים רבים. ידוע גם בשם "אורח החיים", סווינגינג מתייחס חילופי בהסכמה של בני זוג בין זוגות או שותפים מרובים להנאה מינית…

7 צעדים להפוך לחלק מקהילת סווינגר