מספיק לזיין את השכל

מספיק לזיין את השכל

מספר מילים 313

התיישבתי על הספה לידה והיא דיברה ודיברה על כל מיני דברים שלא מעניינים אותי. אחרי בערך רבע שעה הבנתי שהבחורה הזו לא ממש מעניינת אותי. ואם אני לא מזיין אותה אז מדובר בבזבוז זמן. אולי עדיף ללכת לדירות דיסקרטיות בקריות.

ומכיוון שלא היה לי מה להפסיד, פשוט פתחתי את כפתורי מכנסיי והתחלתי לשחק עם הזין שלי. היא הייתה קצת בשוק, אבל יכולתי לראות שכל המבט שלה היה מרוכז בזין שלי. בלי לחשוב פעמיים, תפסתי אותה בשיער וכופפתי אותה לעבר הזין שלי. דחפתי לה אותו עמוק לתוך הפה וכאשר ידי דוחפת את ראשה גרמתי לה לקבל אותו עמוק בגרון.
שחררתי את האחיזה בראשה והיא המשיכה למצוץ ולעסות לי את הזין במקביל. התענגתי על המציצה והתחלתי להפשיל את מכנסיה.

נעמדתי על מנת להוריד את הבגדים, אבל היא לא יכלה להיפרד מהזין שלי לרגע. היא המשיכה למצוץ כאשר היא על 4 וכאשר ידי מלטפות את בטני. היא ליקקה לי את הביצים והתענגה לי על הזין כאשר היא קורנת מאושר.

זרקתי אותה על הספה והפשלתי את מכנסיה ותחתוניה, היה לה ישבן חצוף שהייתי חייב לאכול. בשיא ההתלהבות הראש שלי היה בתוך ישבנה כאשר הלשון שלי משתוללת וכמויות ריר גדולות נוזלות מפי.

אחרי שסיימתי עם התחת סובבתי אותה ופישקתי את רגליה. התיישבתי על הרצפה והתחלתי ללקק לה את הכוס. בהמשך גם החדרתי אצבעות והתחלתי לאונן אותה חזק. חיוך גדול היה על פניה.

שוב סובבתי אותה, הפעם בשביל לזיין. היא עמדה עם הברכיים על הספה וידיה על משענת הספה. אני עמדתי על הרצפה, עם רגל אחת על הספה וחדרתי לה לתוך הכוס מאחור. הבחורה הזו זיינה לי הרבה את השכל, ועכשיו אני מזיין לה את הכוס. והאמת היה מפתיע לגלות כמה הבחורה הזו יודעת להיות חרמנית. עכשיו הבנתי שהיא פשוט צריכה זין שיסתום לה את הפה. המשכנו להזדיין בעוד כמה תנוחות.

בשלב מסוים החלטנו לעבור לחדר השינה, אך עוד לפני שהגענו למיטה נעצרנו בדלת החדר, ושם הצמדתי אותה אל המשקוף והתחלתי לזיין בכוח. הרגשתי את גלי החום בכל גופי עד שהתפוצצתי בתוכה עם מלא שפיך.

בלוג סקס מידנייט סאן מאמרים נוספים

טכנאי מזגנים לבחורות שחם להן

בואו נגיד שבתור טכנאי מזגנים אני פוגש הרבה בחורות שחם להן. אבל את מה שראיתי באותו היום, אולי רק בדירות דיסקרטיות בירושלים אפשר למצוא. זו הייתה דירתה של כוסית מילפית,…

טכנאי מזגנים לבחורות שחם להן

הכירו את הזקפה

גברים רבים מוטרדים לגבי הזקפה שלהם, לפעמים הם מתקשים להעמיד את הזין ולפעמים להחזיק את הזקפה. אבל מה בעצם גורם לבעיות ומה יכול להעלים אותן? מהי זקפה קודם כל שיהיה…

הכירו את הזקפה

חיי המין המוזרים של בעלי החיים

בני האדם חושבים שהם שולטים בעולם, ובטח שבכל הנוגע לסקס פיתחנו את זה לתעשייה שלמה. בעלי החיים פועלים בצורה קצת יותר פשוטה, אבל גם עבורם סקס הכרחי. אז אמנם לבעלי…

חיי המין המוזרים של בעלי החיים