מה כדאי לדעת על פטישים מיניים

מה כדאי לדעת על פטישים מיניים

מספר מילים 310

פטישים מיניים הופכים פופולריים יותר ויותר בקרב אנשים כשמדובר לחקור את מערכות היחסים המיניות שלהם. פטישים הם פנטזיות או תשוקות מיניות הנוטות להסתובב סביב אובייקט, חלק גוף או פעילות. אנשים רבים רואים פטישים כטאבו, אם כי זה הופך להיות מקובל יותר ומדובר יותר.

לכל אחד יש העדפה מינית שונה וזה היופי בביטוי ובהבנה מינית. אנשים העוסקים בפטישים מיניים צריכים ללמוד להבין אחד את השני ולתקשר כך שכל הצדדים ירגישו בנוח ובטוחים רגשית. הבנת מה פטישים מיניים כרוך והבנה איך לגשת למישהו על הפטיש האישי שלך הוא המפתח לחוויה מינית מוצלחת ובטוחה.

יש כל כך הרבה סוגים שונים של פטישים מיניים הנעים בין קל לאינטנסיבי. פטישים נפוצים עשויים לכלול כל דבר, החל ממשחקי תפקידים, BDSM, מזוכיזם, ואפילו פטישים לגוף או לרגליים. זה יכול להיות כרוך להביך את בן הזוג ולתת להם משימות משפילות, שיש להם בתנוחות מתפשרות או באמצעות סוגים שונים של צעצועי מין.

כאשר מדברים על פטישים, הדבר החשוב ביותר שיש לקחת בחשבון הוא הסכמה. חשוב לדון עם בן הזוג עם איזה סוג של פטישים הם מרגישים בנוח ומה הם לא. חשוב גם לדון בפרמטרים כשיוצאים לחקור פטיש חדש יחד. תקשורת והבנה הם מרכיבי מפתח בחקר פטיש בצורה בטוחה ומוצלחת.

לפני שתעסוק בכל סוג של משחק פטיש, חיוני לחנך את עצמך ולהכיר את הנושאים שאתה מעוניין. חשוב להבין את הדינמיקה ואת אמצעי הבטיחות שאתה צריך לנקוט כדי לוודא כי השותף שלך הוא לא רק בטוח, אלא גם נוח. משמעות הדבר היא לוודא שאתה משתמש בכלים כראוי ולדעת את הרמות השונות וניואנסים כי פטיש מסוים עשוי להיות כרוך.

אתר מומלץ
פטישים הם דרך מצוינת לתבל את חיי המין שלך ולחקור משהו חדש עם בן / בת הזוג שלך. רק הקפד לעשות את המחקר שלך כך שכולם מרגישים בנוח ובטוח. שמרו על דיאלוג פתוח ותנו לבן הזוג שלכם לדעת שאתם פתוחים לנסות דברים חדשים, כל עוד זה בהסכמה וכולם מצטרפים. פטישים יכולים להיות דרך נהדרת להכיר אחד את השני ברמה עמוקה יותר ולחקור חוויות מיניות חדשות.

בלוג סקס מידנייט סאן מאמרים נוספים

כאב הבגידה במערכות יחסים: גורם, תוצאות וריפוי

אינדקס מומלץ your-escort-service.com בגידה היא מילה רבת עוצמה שיכולה לעורר שפע של רגשות אצל אדם. היא מעלה בזיכרון תחושות של פגיעה, עצב, כעס ואכזבה. אבל מה זה באמת אומר? בהקשר…

כאב הבגידה במערכות יחסים: גורם, תוצאות וריפוי

הוא צומח בתעשייה של נערות ליווי: מבט מקרוב

נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי או מלוות, היו חלק מהחברה במשך מאות שנים. עם זאת, עם עליית הטכנולוגיה והאינטרנט, הביקוש לשירותי ליווי גדל באופן משמעותי בשנים האחרונות. מה…

הוא צומח בתעשייה של נערות ליווי: מבט מקרוב

סקס מזדמן: ניפוץ מיתוסים והבנת

סקס מזדמן: ניפוץ מיתוסים והבנת המציאות סקס מזדמן הוא נושא שנתקל בסקרנות ובמחלוקת כאחד. מצד אחד, היא מוצגת לעתים קרובות כמשהו מרגש ומשחרר, ומצד שני, היא מושמצת ונתפסת כשגויה מבחינה…

סקס מזדמן: ניפוץ מיתוסים והבנת