מה כדאי לדעת על פטישים מיניים

מה כדאי לדעת על פטישים מיניים

מספר מילים 310

פטישים מיניים הופכים פופולריים יותר ויותר בקרב אנשים כשמדובר לחקור את מערכות היחסים המיניות שלהם. פטישים הם פנטזיות או תשוקות מיניות הנוטות להסתובב סביב אובייקט, חלק גוף או פעילות. אנשים רבים רואים פטישים כטאבו, אם כי זה הופך להיות מקובל יותר ומדובר יותר.

לכל אחד יש העדפה מינית שונה וזה היופי בביטוי ובהבנה מינית. אנשים העוסקים בפטישים מיניים צריכים ללמוד להבין אחד את השני ולתקשר כך שכל הצדדים ירגישו בנוח ובטוחים רגשית. הבנת מה פטישים מיניים כרוך והבנה איך לגשת למישהו על הפטיש האישי שלך הוא המפתח לחוויה מינית מוצלחת ובטוחה.

יש כל כך הרבה סוגים שונים של פטישים מיניים הנעים בין קל לאינטנסיבי. פטישים נפוצים עשויים לכלול כל דבר, החל ממשחקי תפקידים, BDSM, מזוכיזם, ואפילו פטישים לגוף או לרגליים. זה יכול להיות כרוך להביך את בן הזוג ולתת להם משימות משפילות, שיש להם בתנוחות מתפשרות או באמצעות סוגים שונים של צעצועי מין.

כאשר מדברים על פטישים, הדבר החשוב ביותר שיש לקחת בחשבון הוא הסכמה. חשוב לדון עם בן הזוג עם איזה סוג של פטישים הם מרגישים בנוח ומה הם לא. חשוב גם לדון בפרמטרים כשיוצאים לחקור פטיש חדש יחד. תקשורת והבנה הם מרכיבי מפתח בחקר פטיש בצורה בטוחה ומוצלחת.

לפני שתעסוק בכל סוג של משחק פטיש, חיוני לחנך את עצמך ולהכיר את הנושאים שאתה מעוניין. חשוב להבין את הדינמיקה ואת אמצעי הבטיחות שאתה צריך לנקוט כדי לוודא כי השותף שלך הוא לא רק בטוח, אלא גם נוח. משמעות הדבר היא לוודא שאתה משתמש בכלים כראוי ולדעת את הרמות השונות וניואנסים כי פטיש מסוים עשוי להיות כרוך.

אתר מומלץ
פטישים הם דרך מצוינת לתבל את חיי המין שלך ולחקור משהו חדש עם בן / בת הזוג שלך. רק הקפד לעשות את המחקר שלך כך שכולם מרגישים בנוח ובטוח. שמרו על דיאלוג פתוח ותנו לבן הזוג שלכם לדעת שאתם פתוחים לנסות דברים חדשים, כל עוד זה בהסכמה וכולם מצטרפים. פטישים יכולים להיות דרך נהדרת להכיר אחד את השני ברמה עמוקה יותר ולחקור חוויות מיניות חדשות.

בלוג סקס מידנייט סאן מאמרים נוספים

יחסי מין: הבנת היסודות וחקירת המורכבויות

יחסי מין, הידועים גם בשם הזדווגות, coitus, או פשוט מין, הוא היבט טבעי ובסיסי של חיי האדם כי כבר סביב מאז תחילת הקיום האנושי. זהו ביטוי פיזי של אהבה, אינטימיות…

יחסי מין: הבנת היסודות וחקירת המורכבויות

בגידה במערכות יחסים: הבנה, התמודדות והמשך הלאה

כאשר אנו נכנסים למערכת יחסים רומנטית, אנו לעתים קרובות מלאים תקוות וחלומות על סיפור אהבה מושלם. אנו סומכים על השותפים שלנו ומאמינים כי טובתנו תמיד תהיה לנגד עיניהם. עם זאת,…

בגידה במערכות יחסים: הבנה, התמודדות והמשך הלאה

חשוף את הסודות לחיי מין מספקים: 10 טיפים לסקס מומחה

סקס הוא חלק טבעי ובריא מהקיום האנושי. זהו אמצעי לאינטימיות, הנאה וחיבור בין שני אנשים. עם זאת, כאשר אנו מנווטים דרך חיינו העמוסים והאתגרים הנלווים לכך, חיי המין שלנו יכולים…

חשוף את הסודות לחיי מין מספקים: 10 טיפים לסקס מומחה