"יוצרים עיר לעתיד: חולון, ישראל"

"יוצרים עיר לעתיד: חולון, ישראל"

מספר מילים 398

ישראל ידועה כאחת המדינות החדשניות בעולם, והעיר חולון אינה שונה. על ידי שילוב של עיצוב עירוני מודרני וטכנולוגיה החושבת קדימה, חולון בדרך להפוך למודל של עיר העתיד. מהתשתית ממוקדת האנרגיה המתחדשת והעיצובים הירוקים שלה ועד למערכות הדיגיטליות המתקדמות שלה, חולון מדגימה כיצד ערים ברחבי העולם יכולות להיראות לא רחוק בהמשך הדרך.
נערות ליווי בחולון

חולון, הממוקמת במרחק של 20 ק"מ בלבד מתל אביב ורק 34 ק"מ מירושלים, היא עיר של כמעט 200,000 תושבים שצומחת במהירות. היא הפכה למרכז של תעשייה, מסחר ותרבות, ומושכת כמה מהמוחות הטובים והמבריקים ביותר בעולם לרחובותיה האמנותיים. מסטארט-אפים בתחום ההיי-טק ועד למרכזי מחקר חדשניים, חולון עושה הכל כדי לשרת את תושביה. אבל מה שבאמת מייחד את חולון הוא המחויבות שלה לקיימות ופיתוח עירוני מודרני ובר קיימא.

חולון הפכה בשנים האחרונות למובילה בתחום הקיימות והאנרגיה המתחדשת. במקום נמצא המתקן הסולארי הגדול בישראל, הפארק הסולארי חולון, המייצר 28 מגה וואט חשמל ומספק כ-10% מהאנרגיה בעיר. חולון היא גם חלוצה בגישה חדשנית לאגירת אנרגיה עם מערכת אגירת האנרגיה התרמית שלה. מערכת זו לוכדת אנרגיה עודפת המופקת ממקורות סולאריים ומתחדשים אחרים ואוגרת אותה בצורה של מים חמים או קרים, אשר יכולים לשמש מאוחר יותר כדי לספק חימום וקירור במהלך דרישות שיא אנרגיה.

העיר גם מאמצת חיים ירוקים, ומאמצת מדיניות עיצוב עירוני בר קיימא וידידותי לסביבה. מיחזור וקומפוסט הם דבר שבשגרה, עם נקודות איסוף והשלכה לצד המדרכה עבור פסולת פלסטיק ופסולת אורגנית. בנוסף, העיר מקדמת הליכה ברגל ורכיבה על אופניים על גבי מכוניות, עם שבילים ידידותיים לאופניים ושבילי אופניים ייעודיים.

חולון גם מותחת את גבולות הקישוריות הדיגיטלית. באמצעות תוכנית העיר החכמה החושבת קדימה, המגזר הציבורי בעיר והמגזר הפרטי משתפים פעולה כדי ליצור פלטפורמה דיגיטלית יעילה וידידותית למשתמש המאפשרת למשתמשים לגשת למגוון רחב של שירותים ומידע בקלות. זה כולל הזרמת לוחות זמנים של אוטובוסים, ניהול איסוף פסולת, מתן מידע על אירועים ואטרקציות מקומיות ועוד. כל זה הוא חלק מהמשימה של העיר להפוך את החיים לקלים ויעילים יותר עבור תושביה.

בנוסף, חולון הפכה למובילה בתחום החינוך והמחקר הסביבתי. זהו ביתם של המכללה האקדמית תל אביב-יפו והמכון הטכנולוגי חולון, שניהם מתמקדים בקיימות ובטכנולוגיה ירוקה. העיר מארחת גם אירועים חדשניים כגון כנס העסקים הירוקים של חולון, פורום למנהיגים עסקיים כדי לדון באסטרטגיות לצמיחה בת קיימא.

חולון סוללת את הדרך לערי העתיד ברחבי העולם. מהמחויבות שלה לקיימות ואנרגיה מתחדשת ועד לתשתית הדיגיטלית החושבת קדימה שלה, העיר מראה איך הנוף העירוני של מחר יכול להיראות. בשנים הבאות, הדוגמה של חולון תהיה רבת ערך להראות לערים ברחבי העולם כיצד ליצור קהילות עירוניות ירוקות יותר, מחוברות יותר ומקיימות את עצמן.

בלוג סקס מידנייט סאן מאמרים נוספים

השמש העולה של באר שבע סיטי בישראל

חדרים לפי שעה בבאר שבע באר שבע, בירת הנגב בישראל, היא עיר המתפתחת במהירות כמרכז תרבות, עסקים ותיירות. באר שבע, הידועה באופן מסורתי בקיבוצים, נאות מדבר ואתרים ארכיאולוגיים, חווה כיום…

השמש העולה של באר שבע סיטי בישראל

כוכבות הפורנו הכי חמות ופופולריות של היום

כוכבות פורנו (officialninaelle.com) קיימות משחר הקולנוע. בימים הראשונים, הן היו בדרך כלל שחקניות מהפקות המיינסטרים שעברו לעסקי 'הסרט הכחול'. אבל ככל שהזמן עבר, כך גם התעשייה, עם שחקני מיינסטרים מבוגרים…

כוכבות הפורנו הכי חמות ופופולריות של היום

7 צעדים להפוך לחלק מקהילת סווינגר

כשמדובר בחקירה מינית, סווינגינג הוא בחירה פופולרית עבור זוגות פתוחים רבים. ידוע גם בשם "אורח החיים", סווינגינג מתייחס חילופי בהסכמה של בני זוג בין זוגות או שותפים מרובים להנאה מינית…

7 צעדים להפוך לחלק מקהילת סווינגר