טכנאי מזגנים לבחורות שחם להן

טכנאי מזגנים לבחורות שחם להן

מספר מילים 348

בואו נגיד שבתור טכנאי מזגנים אני פוגש הרבה בחורות שחם להן. אבל את מה שראיתי באותו היום, אולי רק בדירות דיסקרטיות בירושלים אפשר למצוא.

זו הייתה דירתה של כוסית מילפית, ולפי התמונות על השידה בחדר השינה היה ברור שהיא נשואה. חבל, חשבתי לעצמי… שמתי את הסולם והתחלתי לפרק את מכסה המזגן ולנסות לראות היכן התקלה. בדיוק באותו הרגע קיבלתי טלפון מלקוח וניהלתי שיחה קצרה. אבל לא שמתי לב למה שקורה מסביבי. בינתיים מצאתי את הבעיה והסתובבתי להגיד לגברת. אבל לא האמנתי למה שראיתי – היא פשוט ישבה ערומה על השידה ושיחקה באצבעותיה בכוס.

אני לא פראייר, ומייד ידעתי מה אני צריך לעשות. ירדתי למטה, הורדתי את החולצה והתחלתי ללקק את הכוס שלה. היא פישקה עוד יותר את רגליה והתמסרה ללשון שלי בגניחות חלשות. הייתי שקוע בכוס שלה אבל ידי כבר עשו את דרכי לציצי המושלם שלה.
הזין שלי לחץ בתוך המכנסיים, והתרוממתי על מנת להוריד את המכנסיים.

והיא מייד ירדה לרצפה ואמרה ’תן לי את הזין היפה הזה‘ והתחילה למצוץ לי אותו. היא מצצה וליקקה אותו לכל אורכו. ואז היא עברה לביצים. עמדתי שם עם הזין ביד כאשר שתי הביצים שלי ממלאות את פיה. החרמנות שלי עלתה והתחלתי להזיז את האגן ולזיין לה את הפה. הביצים שלי התנועעו אחורה וקדימה ונגעו קלות בסנטרה.

אחרי כמה דקות היא נעמדה. היא הפגינה גמישות והרימה את רגלה הימנית על השדה הגבוהה. ואני ניגשתי והחדרתי מהצד את הזין שלי לתוך הכוס שלה. אני אחזתי בישבנה ומותניה והיא פרשה את ידיה ואחזה בצידי השידה.

בשלב מסוים זה כבר נהיה לא נוח עבורה והיא עמדה עם שתי רגליה על הרצפה כאשר היא רכונה קדימה ושדייה נוגעים בשידה. התמונה של בעלה התנפצה על הרצפה. אני אחזתי בכתפה והמשכתי לזיין בכוח.
היא החלה לצרוח ’תגמור לי בפנים‘, אבל לא היו לי עדיין מחשבות על לגמור. רציתי להמשיך לחגוג על הגוף שלה. היה חם מאוד בחדר בכל המובנים ושנינו היינו מזיעים. המשכתי לזיין אותה עוד דקות ארוכות עד שהרגשתי שהכוס שלה מפורק.

שלפתי את הזין החוצה והיא התיישבה על הרצפה ודחפה את הזין לפה שלה. אחזתי בשערה וזיינתי לה את הגרון. ואז הרגשתי שאני עומד להתפוצץ. דחפתי את הזין עמוק ככל שניתו והיא השתנקה, הרגשתי איך השפיך שלי ממלא לה את הגרון.

בלוג סקס מידנייט סאן מאמרים נוספים

אשלי מדיסון – האם מדובר בהונאה?

אשלי מדיסון הוא אתר היכרויות בינלאומי מקוון הפונה לאנשים נשואים המחפשים קשרים מחוץ לנישואים. בסיס המשתמשים של האתר מגוון, וכולל אנשים מתרבויות ותחומי חיים רבים ושונים המחפשים מערכת יחסים דיסקרטית…

אשלי מדיסון – האם מדובר בהונאה?

8 עובדות מעניינות על הרגלי הגלישה בפורנו

נכון שאתם אוהבים פורנו ? מה אתם מחפשים ובאילו שעות הכי מתאים לכם לצפות בפורנו? הפעם הבאנו לכם 8 עובדות, כלומר נתונים סטטיסטיים על הרגלי הגלישה בפורנו של שנת 2022.…

8 עובדות מעניינות על הרגלי הגלישה בפורנו

הכירו את הזקפה

גברים רבים מוטרדים לגבי הזקפה שלהם, לפעמים הם מתקשים להעמיד את הזין ולפעמים להחזיק את הזקפה. אבל מה בעצם גורם לבעיות ומה יכול להעלים אותן? מהי זקפה קודם כל שיהיה…

הכירו את הזקפה