טכנאי מזגנים לבחורות שחם להן

טכנאי מזגנים לבחורות שחם להן

מספר מילים 348

בואו נגיד שבתור טכנאי מזגנים אני פוגש הרבה בחורות שחם להן. אבל את מה שראיתי באותו היום, אולי רק בדירות דיסקרטיות בירושלים אפשר למצוא.

זו הייתה דירתה של כוסית מילפית, ולפי התמונות על השידה בחדר השינה היה ברור שהיא נשואה. חבל, חשבתי לעצמי… שמתי את הסולם והתחלתי לפרק את מכסה המזגן ולנסות לראות היכן התקלה. בדיוק באותו הרגע קיבלתי טלפון מלקוח וניהלתי שיחה קצרה. אבל לא שמתי לב למה שקורה מסביבי. בינתיים מצאתי את הבעיה והסתובבתי להגיד לגברת. אבל לא האמנתי למה שראיתי – היא פשוט ישבה ערומה על השידה ושיחקה באצבעותיה בכוס.

אני לא פראייר, ומייד ידעתי מה אני צריך לעשות. ירדתי למטה, הורדתי את החולצה והתחלתי ללקק את הכוס שלה. היא פישקה עוד יותר את רגליה והתמסרה ללשון שלי בגניחות חלשות. הייתי שקוע בכוס שלה אבל ידי כבר עשו את דרכי לציצי המושלם שלה.
הזין שלי לחץ בתוך המכנסיים, והתרוממתי על מנת להוריד את המכנסיים.

והיא מייד ירדה לרצפה ואמרה ’תן לי את הזין היפה הזה‘ והתחילה למצוץ לי אותו. היא מצצה וליקקה אותו לכל אורכו. ואז היא עברה לביצים. עמדתי שם עם הזין ביד כאשר שתי הביצים שלי ממלאות את פיה. החרמנות שלי עלתה והתחלתי להזיז את האגן ולזיין לה את הפה. הביצים שלי התנועעו אחורה וקדימה ונגעו קלות בסנטרה.

אחרי כמה דקות היא נעמדה. היא הפגינה גמישות והרימה את רגלה הימנית על השדה הגבוהה. ואני ניגשתי והחדרתי מהצד את הזין שלי לתוך הכוס שלה. אני אחזתי בישבנה ומותניה והיא פרשה את ידיה ואחזה בצידי השידה.

בשלב מסוים זה כבר נהיה לא נוח עבורה והיא עמדה עם שתי רגליה על הרצפה כאשר היא רכונה קדימה ושדייה נוגעים בשידה. התמונה של בעלה התנפצה על הרצפה. אני אחזתי בכתפה והמשכתי לזיין בכוח.
היא החלה לצרוח ’תגמור לי בפנים‘, אבל לא היו לי עדיין מחשבות על לגמור. רציתי להמשיך לחגוג על הגוף שלה. היה חם מאוד בחדר בכל המובנים ושנינו היינו מזיעים. המשכתי לזיין אותה עוד דקות ארוכות עד שהרגשתי שהכוס שלה מפורק.

שלפתי את הזין החוצה והיא התיישבה על הרצפה ודחפה את הזין לפה שלה. אחזתי בשערה וזיינתי לה את הגרון. ואז הרגשתי שאני עומד להתפוצץ. דחפתי את הזין עמוק ככל שניתו והיא השתנקה, הרגשתי איך השפיך שלי ממלא לה את הגרון.

בלוג סקס מידנייט סאן מאמרים נוספים

היתרונות והחסרונות של השקעה בבלוגים ארוטיים

בלוגים ארוטיים, הידועים גם בשם בלוגים סקס, הם דרך יעילה עבור אנשים לשתף חוויות אינטימיות באופן אנונימי או להביע את מחשבותיהם ודעותיהם על נושאים שונים הקשורים למערכות יחסים, מין ואינטימיות.…

היתרונות והחסרונות של השקעה בבלוגים ארוטיים

ביקור בדיסנילנד, ומה שאחריי….

ביקור בדיסנילנד בטוח יהיה חוויה בלתי נשכחת לכל מי שמחליט לצאת לפארק השעשועים הפופולרי. מאטרקציות מפוארות ועד חטיפים טעימים, דיסנילנד הוא מקום קסום שלא דומה לשום מקום אחר. הנה מבט…

ביקור בדיסנילנד, ומה שאחריי….

אתרי סקס באינטרנט: מדריך מקיף

עם הפופולריות הגוברת של האינטרנט ומכשירי הטאבלט, יותר ויותר אנשים פונים לאינטרנט כדי לספק את הצרכים המיניים שלהם. עבור חלק, זה אומר לחפש קטעי וידאו למבוגרים או אתרי היכרויות באינטרנט,…

אתרי סקס באינטרנט: מדריך מקיף