חיי המין המוזרים של בעלי החיים

חיי המין המוזרים של בעלי החיים

מספר מילים 295

בני האדם חושבים שהם שולטים בעולם, ובטח שבכל הנוגע לסקס פיתחנו את זה לתעשייה שלמה. בעלי החיים פועלים בצורה קצת יותר פשוטה, אבל גם עבורם סקס הכרחי. אז אמנם לבעלי החיים אין דברים כמו דירות דיסקרטיות בחיפה, או סרטי פורנו, אבל גם הם לא פראיירים.

קחו לדוגמה את החמוסים, בעל חיים חמוד שעבור רבים הוא חיית מחמד ביתית. אמרתם פעם את המשפט ”אם אני לא מזיין אני מת…“. מסתבר שאצל נקבות החמוסים בטבע, זה יכול להיות אמתי!

מבחינה ביולוגית, כאשר נקבת החמוס מיוחמת, הביצית אינה משתחררת ללא הזדווגדות. ובמילים אחרות, הייחום נמשך ונמשך עד שתהייה הזדווגות. הגוף ימשיך להפריש אסטרוגן בכמויות קיצוניות אשר גורמות נזק לגוף ויכולות לגרום למוות.

ובוודאי קורה לכם שאתם מתעוררים חרמנים, כולנו מכירים את זקפת הבוקר. אז תארו לכם את החרמנות של נחשי הבירית כאשר הם מתעוררים מתרדמת החורף. כאשר הנקבות מתעוררות מתרדמת החורף ויוצאות מהמחילה, הנקבות מתחילות להפריש את ההורמונים המושכים את הזכרים. ההורמונים מתפזרים למרחקים ומושכים לא אחד או שניים, אלא עשרות נחשי בירית! דבר ההופך לאורגיה של נחשים המתלפפים אחד בשני.

ואם אתם חושבים שלבני האדם יש פתיחות מינית, כדאי לכם להכיר את השימפנזות הננסיות והרגלי המין שלהם. אז נתחיל מפרט חשוב מאוד- השימפנזות מקיימות יחסי מין למטרות הנאה ממש כמו בני האדם. אך שימו לב לפרט הבא – השימפנזות מקיימות יחסי מין עם כולם – לא משנה אם אלו זכרים או נקבות, ולא משנה הגיל. הטאבו היחידי עבורן הוא יחסי מין בין אם לצאצאיה, דבר שהן לא יעשו.

וזוכרים את הבחורות ה“לא מקובלות“ שהזדיינו עם המקובלים בשכבה בשביל לזכות בסטטוס. מסתבר שחיי החברה של השימפנזות הננסיות לשכב עם הזכר האלפא גם כן משפר את הסטטוס בחברה.

שמעתם פעם סקסולוגים מדברים על זה שהראש הוא איבר המין הכי גדול? אז הכירו את חלזונות הים, שלוקחים זאת במשמעות המילולית. לחלזונות איבר מין מפוצל אותו הם מחדירים בו זמנית גם לראש הנקבה וגם לאבר מינה.

 

בלוג סקס מידנייט סאן מאמרים נוספים

אשלי מדיסון – האם מדובר בהונאה?

אשלי מדיסון הוא אתר היכרויות בינלאומי מקוון הפונה לאנשים נשואים המחפשים קשרים מחוץ לנישואים. בסיס המשתמשים של האתר מגוון, וכולל אנשים מתרבויות ותחומי חיים רבים ושונים המחפשים מערכת יחסים דיסקרטית…

אשלי מדיסון – האם מדובר בהונאה?

8 עובדות מעניינות על הרגלי הגלישה בפורנו

נכון שאתם אוהבים פורנו ? מה אתם מחפשים ובאילו שעות הכי מתאים לכם לצפות בפורנו? הפעם הבאנו לכם 8 עובדות, כלומר נתונים סטטיסטיים על הרגלי הגלישה בפורנו של שנת 2022.…

8 עובדות מעניינות על הרגלי הגלישה בפורנו

טכנאי מזגנים לבחורות שחם להן

בואו נגיד שבתור טכנאי מזגנים אני פוגש הרבה בחורות שחם להן. אבל את מה שראיתי באותו היום, אולי רק בדירות דיסקרטיות בירושלים אפשר למצוא. זו הייתה דירתה של כוסית מילפית,…

טכנאי מזגנים לבחורות שחם להן