זיון חזק בחולון

זיון חזק בחולון

מספר מילים 321

גופה השחום היה מושלם, ולפי דעתי זו הנערה הטובה ביותר שאפשר למצוא בדירות דיסקרטיות בחיפה. בעודי מתענג על שדיה, ועדיין עם הבגדים, היא מתפשטת. יש לה חזה מושלם ומוצק. הוא כל כך זקור ומחרמן. ובעודי מתענג אליו, היד שלה כבר מלטפת לי את המכנסים והזין שלי הופך להיות קשה כמו אבן.

הורדתי את המכנסיים, ואת החולצה. והיא כבר הספיקה להתכופף והחלה למצוץ במרץ. היא אחזה בזין מעל הביצים ודחפה אותו עמוק לתוך פייה. בשלב מסוים היא אחזה בזין שלי והחלה להכות את שדיה עם הזין. התחלתי לשפשף את הזין שלי כנגד שדייה ולסירוגין היא מצצה לה.

הסתכלתי לעבור הכוס שלה והחלטתי שגם אני רוצה ליהנות קצת מטעמי גופה. הושבתי אותה על הספה, והיא פישקה את רגליה. התחלתי לשחק בלהט עם הכוס שלה, גם עם אצבעותיי וגם עם הלשון . הייתי כל כך חרמן והתחלתי גם לדחוף את האצבעות אל תוך הכוס שלה. לא עשיתי זאת בעדינות, אלא בצורה ברוטאלית שגרמה לה לגנוח.

הכוס שלה היה רטום וחם, מושלם בשביל חדירה. העמדתי אותה בתנוחת דוגי על הספה והתחלתי לזיין אותה. רגלי הימנית הייתה על הספה ורגלי השמאלית על הרצפה. מה שנתן זווית חזקה וכואבת לזיון. בשתי ידיי אחזתי בחוזקה במותנייה וזיינתי. יכולתי לראות אך סימני האחיזה נשארים על עורה העדין.
הישבן הלוהט שלה התנדנד בקצב הזיון, והתחלתי להפליק עליו בחוזקה. ובכל הפלקה הסימן האדום רק הלך והתגבר. וכך גם גברו צעקות הכאב. כופפתי את הראש שלה והצמדתי אותו לספה, וחדרתי בזווית של 45 מעלות. חזק ומהר, זיון ללא רחמים. אבל היא רק רצתה עוד ועוד, ותוך כדי גם עינגה את עצמה בעזרת אצבעותיה. לא יכולתי לעצור, הייתי כמו מכונה שרק רוצה לטחון ולטחון.

זה הפך להיות אינטנסיבי ונזקקתי למנוחה. שלפתי את הזין והתיישבתי על הספה. והיא מייד ירדה על הרצפה והחלה למצוץ במרץ. אבל תוך דקה התאוששתי וחזרתי לזיין אותה. השכבתי אותה על הגב, פישקתי את רגלי וחדרתי בכל הכוח. את רגלה הרמתי באוויר, ובידי אחזתי בחוזקה בציצי שלה. ואז רעד גדול עבר בכל גופי, ואחריו סדרה של השפרצות חזקות. המשכתי עד שלא יכולתי עוד.

בלוג סקס מידנייט סאן מאמרים נוספים

עלייתם של אתרי הכרויות באינטרנט: מדריך מקיף

בעולם המהיר והדיגיטלי של היום, הטכנולוגיה חלחלה כמעט לכל היבט של חיינו. מהזמנת מצרכים ועד מציאת עבודה חדשה, נראה שיש אפליקציה או אתר לכל צורך. בעידן הדיגיטלי הנוכחי, אין זה…

עלייתם של אתרי הכרויות באינטרנט: מדריך מקיף

יחסי מין: חקירת הפעולה המורכבת של רבייה אנושית

יחסי מין, הידועים גם בשם coitus או הזדווגות, הם היבט בסיסי של החוויה האנושית מרכיב קריטי של רבייה אנושית. זהו אקט אינטימי בין שני אנשים הכרוך בקשר פיזי, רגשי ופסיכולוגי.…

יחסי מין: חקירת הפעולה המורכבת של רבייה אנושית

העיר התוססת והקוסמופוליטית רמת גן, ישראל

ממוקמת בלב מטרופולין תל אביב השוקק של ישראל, העיר רמת גן תופסת מקום מיוחד בארץ. עם נוף אורבני דינמי ומודרני ואוכלוסייה מגוונת, רמת גן היא עיר המגלמת באמת את רוח…

העיר התוססת והקוסמופוליטית רמת גן, ישראל