זיון חזק בחולון

זיון חזק בחולון

מספר מילים 321

גופה השחום היה מושלם, ולפי דעתי זו הנערה הטובה ביותר שאפשר למצוא בדירות דיסקרטיות בחיפה. בעודי מתענג על שדיה, ועדיין עם הבגדים, היא מתפשטת. יש לה חזה מושלם ומוצק. הוא כל כך זקור ומחרמן. ובעודי מתענג אליו, היד שלה כבר מלטפת לי את המכנסים והזין שלי הופך להיות קשה כמו אבן.

הורדתי את המכנסיים, ואת החולצה. והיא כבר הספיקה להתכופף והחלה למצוץ במרץ. היא אחזה בזין מעל הביצים ודחפה אותו עמוק לתוך פייה. בשלב מסוים היא אחזה בזין שלי והחלה להכות את שדיה עם הזין. התחלתי לשפשף את הזין שלי כנגד שדייה ולסירוגין היא מצצה לה.

הסתכלתי לעבור הכוס שלה והחלטתי שגם אני רוצה ליהנות קצת מטעמי גופה. הושבתי אותה על הספה, והיא פישקה את רגליה. התחלתי לשחק בלהט עם הכוס שלה, גם עם אצבעותיי וגם עם הלשון . הייתי כל כך חרמן והתחלתי גם לדחוף את האצבעות אל תוך הכוס שלה. לא עשיתי זאת בעדינות, אלא בצורה ברוטאלית שגרמה לה לגנוח.

הכוס שלה היה רטום וחם, מושלם בשביל חדירה. העמדתי אותה בתנוחת דוגי על הספה והתחלתי לזיין אותה. רגלי הימנית הייתה על הספה ורגלי השמאלית על הרצפה. מה שנתן זווית חזקה וכואבת לזיון. בשתי ידיי אחזתי בחוזקה במותנייה וזיינתי. יכולתי לראות אך סימני האחיזה נשארים על עורה העדין.
הישבן הלוהט שלה התנדנד בקצב הזיון, והתחלתי להפליק עליו בחוזקה. ובכל הפלקה הסימן האדום רק הלך והתגבר. וכך גם גברו צעקות הכאב. כופפתי את הראש שלה והצמדתי אותו לספה, וחדרתי בזווית של 45 מעלות. חזק ומהר, זיון ללא רחמים. אבל היא רק רצתה עוד ועוד, ותוך כדי גם עינגה את עצמה בעזרת אצבעותיה. לא יכולתי לעצור, הייתי כמו מכונה שרק רוצה לטחון ולטחון.

זה הפך להיות אינטנסיבי ונזקקתי למנוחה. שלפתי את הזין והתיישבתי על הספה. והיא מייד ירדה על הרצפה והחלה למצוץ במרץ. אבל תוך דקה התאוששתי וחזרתי לזיין אותה. השכבתי אותה על הגב, פישקתי את רגלי וחדרתי בכל הכוח. את רגלה הרמתי באוויר, ובידי אחזתי בחוזקה בציצי שלה. ואז רעד גדול עבר בכל גופי, ואחריו סדרה של השפרצות חזקות. המשכתי עד שלא יכולתי עוד.

בלוג סקס מידנייט סאן מאמרים נוספים

יחסי מין: הבנת היסודות וחקירת המורכבויות

יחסי מין, הידועים גם בשם הזדווגות, coitus, או פשוט מין, הוא היבט טבעי ובסיסי של חיי האדם כי כבר סביב מאז תחילת הקיום האנושי. זהו ביטוי פיזי של אהבה, אינטימיות…

יחסי מין: הבנת היסודות וחקירת המורכבויות

בגידה במערכות יחסים: הבנה, התמודדות והמשך הלאה

כאשר אנו נכנסים למערכת יחסים רומנטית, אנו לעתים קרובות מלאים תקוות וחלומות על סיפור אהבה מושלם. אנו סומכים על השותפים שלנו ומאמינים כי טובתנו תמיד תהיה לנגד עיניהם. עם זאת,…

בגידה במערכות יחסים: הבנה, התמודדות והמשך הלאה

חשוף את הסודות לחיי מין מספקים: 10 טיפים לסקס מומחה

סקס הוא חלק טבעי ובריא מהקיום האנושי. זהו אמצעי לאינטימיות, הנאה וחיבור בין שני אנשים. עם זאת, כאשר אנו מנווטים דרך חיינו העמוסים והאתגרים הנלווים לכך, חיי המין שלנו יכולים…

חשוף את הסודות לחיי מין מספקים: 10 טיפים לסקס מומחה