העולם הסודי של חדרים לפי שעה: הצצה למקומות הלינה המוזרים אך המובהקים של יפן

העולם הסודי של חדרים לפי שעה: הצצה למקומות הלינה המוזרים אך המובהקים של יפן

מספר מילים 277

כשמדובר בלינה ייחודית ובלתי נשכחת, ביפן יש הכל. להפתעת רבים, מקומות הלינה ביפן כוללים מציאות שלמה של מוסדות מוארים ומושכים את העין המכונים "חדרים לפי שעה".

חדרים לפי שעה משמשים כאפשרות לינה פופולרית עבור מקומיים ומבקרים כאחד בשל הנוחות והפרטיות שלהם. הם נעים בין מפוארים להפליא לביזאריים לחלוטין – מחללי פנים על פי נושא ועד שירותים שערורייתיים, ההיצע הייחודי של פונדקים אלה הוא לא פחות מיוצא דופן.

חדר לפי שעה הוא מוסד המיועד לשהייה קצרת טווח, ובדרך כלל משרת זוגות וקבוצות המחפשים חוויה רומנטית. בדרך כלל, ללקוחות ניתנת האפשרות לשכור חדר לכמה שעות עד לילה שלם – אם כי האחרון נפוץ יותר.

חדרי האירוח במלונות לאב מגוונים מאוד – ובמחירים סבירים באופן מפתיע. תוכלו לשהות בחדרי המלון הקלאסיים המצוידים בחדרי רחצה פרטיים, או לבחור מתוך מגוון סוויטות על פי מוטיב, כגון צריפי כבאים, סאונת יין וסעודה, או חדר שינה בסגנון ויקטוריאני. אם זוג הולך קילומטר נוסף, הם יכולים לבחור לשכור חדר עם ג'קוזי רוטט באתר, מכונת קריוקי, או אפילו עמוד חשפנות.

העיצוב הייחודי של מלונות האהבה הוא גם משהו להתפעל. לקוחות חייבים בדרך כלל לבצע הזמנות בדלפקי הקבלה האחוריים ורק לעתים רחוקות מורשים להיכנס למתחם לפני השעה 17:00. על פי הערכות, מדיניות חשאית זו ננקטה כדי לסייע בשמירה על האנונימיות.

מוסדות אלה, המכונים לעתים קרובות "מוטלים אהבה" או "מלונות קריוקי" על ידי המקומיים היפנים, הופכים פופולריים יותר ויותר ואפילו קייטרינג לאנשי עסקים ותיירים המחפשים משהו אחר מאשר שהייה סטנדרטית במלון.

בין אם זה ללילה של פרטיות או סתם לילה של כיף, חדרים לפי שעה מציעים אופציה נהדרת לתיירים ביפן. זה נכון במיוחד עבור אלה שנמצאים על תקציב ולא יכול להצדיק הוצאת כסף על מלון מסורתי. החוויה מובטחת להיות מעניינת – ולכן חדרים לפי שעה הפכו לחלק קבוע מהתרבות היפנית.

בלוג סקס מידנייט סאן מאמרים נוספים

יחסי מין: הבנת היסודות וחקירת המורכבויות

יחסי מין, הידועים גם בשם הזדווגות, coitus, או פשוט מין, הוא היבט טבעי ובסיסי של חיי האדם כי כבר סביב מאז תחילת הקיום האנושי. זהו ביטוי פיזי של אהבה, אינטימיות…

יחסי מין: הבנת היסודות וחקירת המורכבויות

בגידה במערכות יחסים: הבנה, התמודדות והמשך הלאה

כאשר אנו נכנסים למערכת יחסים רומנטית, אנו לעתים קרובות מלאים תקוות וחלומות על סיפור אהבה מושלם. אנו סומכים על השותפים שלנו ומאמינים כי טובתנו תמיד תהיה לנגד עיניהם. עם זאת,…

בגידה במערכות יחסים: הבנה, התמודדות והמשך הלאה

חשוף את הסודות לחיי מין מספקים: 10 טיפים לסקס מומחה

סקס הוא חלק טבעי ובריא מהקיום האנושי. זהו אמצעי לאינטימיות, הנאה וחיבור בין שני אנשים. עם זאת, כאשר אנו מנווטים דרך חיינו העמוסים והאתגרים הנלווים לכך, חיי המין שלנו יכולים…

חשוף את הסודות לחיי מין מספקים: 10 טיפים לסקס מומחה