הזיון שלי מהצד שלה

הזיון שלי מהצד שלה

מספר מילים 297

הפעם כתבתי לכם סיפור המבוסס על הביקור האחרון שלי בדירות דיסקרטיות בחיפה. ניסיתי לכתוב אותו מהצד שלה….

חיכיתי לו בלי תחתונים. התחת שלי היה באוויר והפנים כלפי מטה. ”אני אוהב את זה.“ הוא אמר ונשיק לי את התחת.

הוא כרע מאחורי והחל לאכול אותי מאחור. הייתי רטובה רק מהציפייה למה שהולך לבוא. הוא נעמד, החליק שתי אצבעות פנימה וקימר אותן לכיוון נקודת הג'י שלי כשהוא צובט את הפטמות שלי. הייתי רטובה והוא התנשף מהתרגשות. נשמתי כבד וקשה יותר והוא הפליק לי הישבן כל כך חזק שנשמתי נעצרה לרגע.

התחלתי לנשום נשימות עמוקות יותר בעודו מתחיל לנשק את העורף שלי ולשפשף את הדגדגן שלי. לא ידעתי איך לעצור את האורגזמה ויבבה בלתי רצונית נמלטה מגרוני. האמת שהפתיע אותי שקיבלתי אורגזמה כל כך מהר, וגם הוא היה מופתע, בכל זאת הוא הייה חייל צעיר וסקסי.

אבל גם הוא רצה לבוא על סיפוקו. הוא הוריד את מכנסיו ונשכב על המיטה. החזקתי את הזין שלו ביד והכנסתי לפה עמוק בעודו אוחזת בביצים שלו. חייכתי כאש ראיתי את ההבעה על פניו ואת התשוקה של גופו.

נישקתי את הביצים שלו בלהט ואז לקחתי את כל אורך הזין בפי, הרגשתי אותו בגרון שלי. הוא עיסה את הביצים שלו, מצצתי את הראש והענקתי לו נשיכות קטנות, שיגעתי אותו. ואז בתנועה קצבית למעלה ולמטה ופנימה והחוצה, מצצתי לו במרץ.

יכולתי להרגיש את הירכיים שלו מתוחות וידעתי שהוא קרוב. המשכתי פנימה והחוצה עמוק ככל שגרוני מאפשר, הוא לבסוף התפוצץ בפי. שאבתי וינקתי הכל פנימה ולחצתי את הלשון שלי חזק אליו כשירדתי למטה. הוא אחז בצד של הפנים שלי ביד אחת ויכולתי לראות שהוא לא עומד בזה. המשכתי עוד קצת רק בשביל קצת עינויים שובבים. ואז בלעתי הכל. הזין שלו היה דביק וליקקתי הכל בסבלנות, ניקיתי את כל שאריות הזרע.

הוא חייך אליי והצמדתי את שפתי לשפתיו. הוא קצת נרתע מטעם הזרע ורק נגעתי קלות בשפתיו. זה היה קצר ולוהט, והלוואי שיבוא עוד פעם.

בלוג סקס מידנייט סאן מאמרים נוספים

השמש העולה של באר שבע סיטי בישראל

חדרים לפי שעה בבאר שבע באר שבע, בירת הנגב בישראל, היא עיר המתפתחת במהירות כמרכז תרבות, עסקים ותיירות. באר שבע, הידועה באופן מסורתי בקיבוצים, נאות מדבר ואתרים ארכיאולוגיים, חווה כיום…

השמש העולה של באר שבע סיטי בישראל

כוכבות הפורנו הכי חמות ופופולריות של היום

כוכבות פורנו (officialninaelle.com) קיימות משחר הקולנוע. בימים הראשונים, הן היו בדרך כלל שחקניות מהפקות המיינסטרים שעברו לעסקי 'הסרט הכחול'. אבל ככל שהזמן עבר, כך גם התעשייה, עם שחקני מיינסטרים מבוגרים…

כוכבות הפורנו הכי חמות ופופולריות של היום

7 צעדים להפוך לחלק מקהילת סווינגר

כשמדובר בחקירה מינית, סווינגינג הוא בחירה פופולרית עבור זוגות פתוחים רבים. ידוע גם בשם "אורח החיים", סווינגינג מתייחס חילופי בהסכמה של בני זוג בין זוגות או שותפים מרובים להנאה מינית…

7 צעדים להפוך לחלק מקהילת סווינגר