אשלי מדיסון – האם מדובר בהונאה?

אשלי מדיסון – האם מדובר בהונאה?

מספר מילים 377

אשלי מדיסון הוא אתר היכרויות בינלאומי מקוון הפונה לאנשים נשואים המחפשים קשרים מחוץ לנישואים. בסיס המשתמשים של האתר מגוון, וכולל אנשים מתרבויות ותחומי חיים רבים ושונים המחפשים מערכת יחסים דיסקרטית אך נלהבת. האתר מציע מספר תכונות, כולל אפשרויות צ'אט והודעות, כדי להקל על התקשורת.

אשלי מדיסון – סקירה כללית וביקורת

כמו אתרים רבים בתחום, ההצטרפות לאתר אשלי מדיסון עבור נשים היא חינם, בעוד גברים חייבים לשלם עבור חשבון פרימיום על מנת לשלוח הודעות. חשבון בתשלום גם מאפשר למשתמשים להשתמש ביתר תכונות האתר, כגון מתנות וירטואליות והודעות מקודמות. ניתן לרכוש חשבון פרימיום בתשלום חד פעמי או מנוי חודשי, המספק כמות מוגדרת של זיכויים לשימוש בכל חודש.

במהלך תהליך ההרשמה, המשתמש מתבקש להעלות תמונת פרופיל מושכת וליצור ביוגרפיה אישית המדגישה את תחומי העניין והאישיות שלו. באתר יש גם כלים מובנים לעריכת תמונות המאפשרים למשתמשים לטשטש או להסתיר את פניהם. זוהי תכונה נהדרת עבור אלה המודאגים לגבי שמירה על האנונימיות שלהם בעת השימוש באתר.

לאחר השלמת תהליך ההרשמה, משתמשים יכולים להתחיל לחפש התאמות פוטנציאליות. האתר משתמש במגוון אלגוריתמים כדי להתאים משתמשים למשתמשים אחרים בעלי תחומי עניין ורקע דומים. משתמשים יכולים גם לסנן חיפושים בהתבסס על קריטריונים ספציפיים, כגון גיל ומיקום.

לאחר שמשתמש מצא התאמה פוטנציאלית, הוא יכול להתחיל לתקשר עם המשתמש האחר באמצעות מערכת ההודעות של האתר. האתר מאפשר למשתמשים להחליף הודעות במגוון פורמטים, כולל הודעות מיידיות והודעות טקסט. ניתן לשלוח הודעות באנגלית ובספרדית.

האתר מציע גם מספר תכונות המסייעות למשתמשים להישאר בטוחים ומאובטחים, כולל לחצן מצוקה שניתן להשתמש בו במקרה של איום או הטרדה. בנוסף, באתר יש צוות ייעודי של תמיכת לקוחות כדי לסייע לחברים הרשומים באתר בכל בעיה שהם עשויים להיתקל בה.

בעקבות שערוריית הפריצה של אשלי מדיסון, החברה שהיא הבעלים של האתר, Avid Life Media, הבטיחה לשפר את האבטחה והפרטיות שלו. החברה ביצעה מספר שינויים באתר, כולל מדיניות חדשה של שמות משתמש וסיסמאות. בנוסף, היא שיפרה את אמצעי זיהוי ההונאות שלה.

למרות המחלוקת סביב האתר, אשלי מדיסון היא אופציה לגיטימית למי שמחפש להתחבר עם אנשים נשואים אחרים. ופחות מעוניין במין זמין ומהיר כמו הזמנה של נערת ליווי. האתר לוקח את נושא הבגידה ברצינות, ויש לו מגוון רחב של תכונות כדי להקל על קשרים בין אנשים נשואים. חשוב לזכור, עם זאת, כי האתר אינו מיועד לאנשים במערכות יחסים מחויבות וכי מערכת יחסים מוצלחת דורשת מחויבות ואמון. ככזה, חשוב שהמשתמשים יהיו מודעים לסיכונים הכרוכים בכך וינקטו אמצעי זהירות בעת השימוש באתר.

בלוג סקס מידנייט סאן מאמרים נוספים

השמש העולה של באר שבע סיטי בישראל

חדרים לפי שעה בבאר שבע באר שבע, בירת הנגב בישראל, היא עיר המתפתחת במהירות כמרכז תרבות, עסקים ותיירות. באר שבע, הידועה באופן מסורתי בקיבוצים, נאות מדבר ואתרים ארכיאולוגיים, חווה כיום…

השמש העולה של באר שבע סיטי בישראל

כוכבות הפורנו הכי חמות ופופולריות של היום

כוכבות פורנו (officialninaelle.com) קיימות משחר הקולנוע. בימים הראשונים, הן היו בדרך כלל שחקניות מהפקות המיינסטרים שעברו לעסקי 'הסרט הכחול'. אבל ככל שהזמן עבר, כך גם התעשייה, עם שחקני מיינסטרים מבוגרים…

כוכבות הפורנו הכי חמות ופופולריות של היום

7 צעדים להפוך לחלק מקהילת סווינגר

כשמדובר בחקירה מינית, סווינגינג הוא בחירה פופולרית עבור זוגות פתוחים רבים. ידוע גם בשם "אורח החיים", סווינגינג מתייחס חילופי בהסכמה של בני זוג בין זוגות או שותפים מרובים להנאה מינית…

7 צעדים להפוך לחלק מקהילת סווינגר