אוננות: איך להבין את הגוף שלך ולחוות הנאה בצורה בריאה

אוננות: איך להבין את הגוף שלך ולחוות הנאה בצורה בריאה

מספר מילים 386

אוננות כבר מזמן נתפסת כנושא טאבו, אבל זה לא חייב להיות. עם הידע הנכון וגישה בריאה, אוננות יכולה להיות חוויה חיובית ומהנה המסייעת לך ללמוד יותר על גופך ותשוקותיך המיניות.

אוננות היא לא משהו להתבייש בו; זה חלק נורמלי של מיניות, ולכן הבנת העובדות היא הצעד הראשון. אוננות היא פעולה של גירוי עצמי של איברי המין של האדם להנאה מינית. היא נפוצה בקרב גברים ונשים כאחד, והשכיחות רק עולה בבגרות. אוננות יכולה להיעשות לבד או עם בן זוג, וזה תמיד צריך להיעשות בצורה בטוחה ובהסכמה.

חשוב להבין שאין דרך נכונה או לא נכונה לאונן. כל אחד חווה הנאה בצורה שונה, ולחקור את הגוף שלך ולגלות מה מרגיש לך טוב זה חלק מהתהליך. אנשים מסוימים עשויים לגלות כי חקר סוגים שונים של גירוי עובד הכי טוב עבורם, בעוד שאחרים עשויים לרצות לדבוק במה שהם יודעים ונהנים.

חשוב גם לקחת בחשבון את רמת הנוחות שלכם ואת כל ההנחיות המומלצות על ידי רופא. התייעצות עם איש מקצוע בתחום הבריאות היא בדרך כלל רעיון טוב אם אתם מחפשים לחקור סוגים שונים של גירויים. זה גם לא נדיר להרגיש נבוך או בושה כאשר עוסקים בהנאה עצמית; עם זאת, התגברות על רגשות אלה היא צעד חשוב לחוויה חיובית ובריאה.

אוננות יכולה לספק יתרונות רבים, כולל בריאות פיזית, נפשית ורגשית. מבחינה פיזית, אוננות יכולה לעזור להפחית מתח, לקדם הרפיה פיזית ולהגביר את המודעות העצמית. זה יכול גם לעזור לחזק את שרירי רצפת האגן, אשר מסייע לשפר את התפקוד המיני ואת הביצועים.

מנקודת מבט בריאותית נפשית ורגשית, אוננות יכולה לשפר את התקשורת בין בני זוג מיניים, לשפר את דימוי הגוף וההערכה העצמית, ולספק פורקן ללחץ. זה יכול גם להוביל להבנה טובה יותר של הרצונות וההעדפות המיניות של האדם, כמו גם לעזור להגביר את התשוקה והעוררות עם בן הזוג.

בנוסף ליתרונות הפיזיים, הנפשיים והרגשיים שלה, אוננות היא גם דרך מצוינת לתרגל מין בטוח יותר ולהעניק לעצמך הנאה מינית מבלי לדאוג לסיכונים של מחלות מין או הריון. בעוד שניתן להשתמש בצעצועים ובמוצרים אחרים כדי לשפר עוד יותר את החוויה, הם אינם נחוצים כל עוד ננקטים אמצעי היגיינה מתאימים.

חשוב לזכור כי אוננות יכולה להפוך להתמכרות או כפייתיות שגוזלת מפעילויות יומיומיות, מערכות יחסים ועבודה. אם זה קורה, חשוב לפנות לעזרה מקצועית.

לסיכום, יש לראות באוננות פעילות בריאה, טבעית וחיובית כל עוד היא מתבצעת בצורה אחראית ובהסכמה. הרגישו מועצמים לחקור את גופכם ולגלות מה מעניק לכם את ההנאה הרבה ביותר, ללא כל בושה חברתית או סטיגמה. עם הגישה והידע הנכונים, אוננות יכולה להיות חוויה בטוחה ומתגמלת.

בלוג סקס מידנייט סאן מאמרים נוספים

מסיבת רווקים – טקס גברי

מסיבת רווקים – טקס גברי של תגמול עצמך לפני שאתה מתמסד מסיבת רווקים היא טקס שלעתים קרובות נהנה ממנו גבר לפני החתונה. בדרך כלל מדובר בחגיגה שכולה גברים שנועדה להפגיש…

מסיבת רווקים – טקס גברי

השמש העולה של באר שבע סיטי בישראל

חדרים לפי שעה בבאר שבע באר שבע, בירת הנגב בישראל, היא עיר המתפתחת במהירות כמרכז תרבות, עסקים ותיירות. באר שבע, הידועה באופן מסורתי בקיבוצים, נאות מדבר ואתרים ארכיאולוגיים, חווה כיום…

השמש העולה של באר שבע סיטי בישראל

כוכבות הפורנו הכי חמות ופופולריות של היום

כוכבות פורנו (officialninaelle.com) קיימות משחר הקולנוע. בימים הראשונים, הן היו בדרך כלל שחקניות מהפקות המיינסטרים שעברו לעסקי 'הסרט הכחול'. אבל ככל שהזמן עבר, כך גם התעשייה, עם שחקני מיינסטרים מבוגרים…

כוכבות הפורנו הכי חמות ופופולריות של היום